Ülkü Türk – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Çekim yapan TRT ekibinin yakınlarına roket düştü

Beşşar Esed rejimi ve destekçilerinin yoğun saldırılarına maruz kalan İdlib’in Maarratinüman ilçe merkezine düşen bombalar, “drone” ile görüntülendi. Esed rejimi, Rusya ve İran destekli yabancı terörist grupların, İdlib’in güney kırsalındaki sivil yerleşimlere yoğun saldırıları sürüyor. Saldırıların hedefinde ise İdlib’in güneyindeki Maarratinüman ilçe merkezi yer alıyor. TRT Arapça kanalı, Maarratinüman merkezine bombardımanı drone ile görüntüledi. Söz […]

Çekim yapan TRT ekibinin yakınlarına roket düştü
05 Ocak 2020 - 21:32 'de eklendi.

Beşşar Esed rejimi ve destekçilerinin yoğun saldırılarına maruz kalan İdlib’in Maarratinüman ilçe merkezine düşen bombalar, “drone” ile görüntülendi. Esed rejimi, Rusya ve İran destekli yabancı terörist grupların, İdlib’in güney kırsalındaki sivil yerleşimlere yoğun saldırıları sürüyor. Saldırıların hedefinde ise İdlib’in güneyindeki Maarratinüman ilçe merkezi yer alıyor.

TRT Arapça kanalı, Maarratinüman merkezine bombardımanı drone ile görüntüledi. Söz konusu görüntülerde, ilçedeki sivillerin evlerine düşen bombalar kaydedildi.

TRT Arapça’nın Twitter’dan paylaştığı görüntülerde, çekim yapan ekibin yakınına bir roketin düştüğü de görüldü. Öte yandan TRT çalışanlarının sağlık durumunun iyi olduğu bilgisi de paylaşıldı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER