Ülkü Türk – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

MHP Kastamonu İl Başkanlığının 1. yıl istişare toplantısı düzenlendi

MHP Kastamonu İl Başkanlığı tarafından “Kastamonu İçin Bir Olduk” sloganıyla Hüsnü Tandoğan Kapalı Spor Salonunda düzenlenen 1. Yıl İstişare Toplantısında konuşan MHP Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın, Kastamonu’ya kendilerine verdikleri destekten ötürü teşekkür etti. 49 bin alınan oyu 85 bin oya çıkarttıklarına dikkat çeken MHP İl Başkanı Yüksel Aydın, “Milliyetçi Ülkücü Hareket idam sehpalarından bugün […]

MHP Kastamonu İl Başkanlığının 1. yıl istişare toplantısı düzenlendi
29 Aralık 2019 - 8:29 'de eklendi.

MHP Kastamonu İl Başkanlığı tarafından “Kastamonu İçin Bir Olduk” sloganıyla Hüsnü Tandoğan Kapalı Spor Salonunda düzenlenen 1. Yıl İstişare Toplantısında konuşan MHP Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın, Kastamonu’ya kendilerine verdikleri destekten ötürü teşekkür etti. 49 bin alınan oyu 85 bin oya çıkarttıklarına dikkat çeken MHP İl Başkanı Yüksel Aydın, “Milliyetçi Ülkücü Hareket idam sehpalarından bugün belediyede. Onun için herkes ayağını denk alacak. Bu konuda şaka yapmıyoruz. Öyle bir hareketin mensubunuz ki, çok şey söylemeye gerek yok. Nereden nereye geldiğimizi biliyorsunuz. Bu emekleri sizin için verdik. Bu emekleri Türk Milleti’nin geleceği adına verdik. Bu emekleri Kastamonu’nun geleceği için verdik” dedi.

Kastamonu’nun kayıp 5 yılı olduğunu ve ülkücülerin de yüzünün yerde olduğuna işaret eden Başkan Aydın, “Sayın Genel Başkanımıza söz verdik. Emaneti geri alacağız dedik. Şu anda Kastamonu’nun yüzde 73,8’ini bizim dava arkadaşlarımız yönetiyor. Milletimizin verdiği emanetleri, milletimizin verdiği sorumluluğu bu inançla sürdüreceğiz. 24 Haziran seçimlerinde 2 bin oyu alamazken, 1 Kasım seçimlerinde bin 800 oyu alamazken, 49 bin oy olan İl Genel Meclisi oyumuz 85 bin oldu. Bunlar sizin alın terleriniz. 7 belediye başkanımıza teşekkür ediyorum. Çünkü muhataplarımız, Milliyetçi Ülkücü Hareketin mensubu olanları ayırarak, onlara farklı görevler vererek, onları inciterek, onları rencide ederek, hatta ve hatta rencide ettiklerini işten çıkartarak hareket ediyorlar. Bizim belediye başkanlarımız ayırmadılar. Onun için onlara teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER